INSTALACJE LPG

Montowana przez nas instalacja LPG to przemyślane rozwiązanie dla różnych typów pojazdów. Oferujemy cztery generacje systemów, dostosowane do potrzeb i specyfikacji samochodów, od klasycznego modelu z gaźnikiem po nowoczesne auto z bezpośrednim wtryskiem benzyny.

Pierwsza Generacja: Na Śrubę

Idealna dla samochodu starszego, wyposażonego w gaźnik, nasza instalacja pierwszej generacji to sprawdzony sposób na ekonomiczne i niezawodne zasilanie gazowe.

Druga Generacja: Sterownik LPG

Druga generacja są to instalacje wyposażone w sterownik lpg, który na bieżąco kontroluje czujniki samochodu i na podstawie tych informacji oblicza i reguluje za pośrednictwem silnika krokowego właściwą dawkę gazu. Komputer ten spełnia też bardzo ważną funkcję  emulacji sondy lambda (przy nie właściwych jej ustawieniach samochody zaczynają źle pracować po powrocie na benzynę )

Czwarta Generacja: Sekwencyjny Wtrysk Gazu

Czwarta generacja są to systemy sekwencyjnego wtrysku gazu , który jest najbardziej zbliżony do systemu benzynowego. Gaz podawany jest do kolektora dolotowego poprzez wtryskiwacze LPG. Dzięki swej konstrukcji instalacje te są w stanie sprostać ostrym normom czystości spalin , bez odczuwalnej utraty mocy (bardzo precyzyjna dawka). Dodatkowo nie ma ryzyka wystąpienia wystrzałów w kolektorze ssącym co mogło mieć miejsce w poprzednich generacjach.

Instalacja do Wtrysku Bezpośredniego Benzyny

Instalacje do wtrysku bezpośredniego benzyny. Są to obecnie najbardziej zaawansowane technologicznie instalacje montowane przez nasz serwis. Komplety są ściśle dedykowane do konkretnego pojazdu , gdyż zazwyczaj mają gotowe mapy opracowane przez producenta podobnie jak ma to miejsce w przypadku zasilania benzynowego. Dzięki czemu są w stanie spełnić rygorystyczne normy spalin euro 5 lub 6 w zależności od pojazdu . Instalacje te są obecnie bez przerwy modyfikowane , aby nadążyć za rozwojem bezpośredniego wtrysku benzyny i sprostać wymaganiom najwyższych norm spalin. W ofercie mamy zestawy kliku najbardziej liczących się firm na rynku, aby mieć jak najszerszą gamę pojazdów, które można przekonwertować na zasilanie LPG.

Dobór Instalacji jest kluczowy – nasz zespół ekspertów pomoże wybrać idealne rozwiązanie, dopasowane do mocy i zaawansowania sterownika benzynowego Twojego samochodu. Doświadczenie montażysty ma równie duże znaczenie, dlatego zapewniamy profesjonalny montaż, który zagwarantuje długotrwałą i bezproblemową pracę systemu.

Żywotność instalacji to również ważny aspekt. W naszej ofercie znajdziesz tylko sprawdzony system, którego wtryskiwacze wytrzymują nawet do 100 tys. km, zapewniając niezawodność i oszczędność.

Call Now Button